Proč fotovoltaika AKIRE?

Pomáháme vám snížit výdaje na energii

  1. Stabilita. Jsme stabilní firma, která vám poskytne osobní a individuální přístup. S námi nejste jenom číslo, ale naše spolupráce je založena na důvěře a dlouhodobém partnerství
  2. Kvalita. Zaručujeme vysokou kvalitu našich produktů a jejich instalaci. Spolupracujeme pouze s ověřenými dodavateli a používáme nejmodernější technologie, abychom vám poskytli optimální výkon a a dlouhodobou spolehlivost.
  3. Financování. Chápeme, že investice do fotovoltaiky může být finančně náročná a zvlášť v dnešní době si klienti dávají pozor na výši dopředu zaplacené zálohy, což samozřejmě plně chápeme. Proto nabízíme možnost výběru ze dvou způsobů zálohové platby.
  4. Rychost. Snažíme se rychle reagovat na vaše potřeby. Naše flexibilita a efektivní procesy umožňují rychlou instalaci vaší fotovoltaické elektrárny už do jednoho měsíce.
  5. Spolehlivost a férovost. Věříme ve férový a transparentní přístup. Naše ceny jsou konkurenceschopné a odpovídají hodnotě a kvalitě našich služeb.
  6. Zákaznická podpora. Naše péče o zákazníka nekončí po instalaci. Posytujeme komplexní zákazníckou podporu a servis, abychom vám zajistili maximální spokojenost s vaší fotovoltaickou elektrárnou.
  7. Kompletní servis. Vyřídíme za vás žádost o dotaci, projekt i žádost o připojení do sítě s vašim distributorem. Vše přehledně v cenovém rozpočtu - žádné dodatečné fakturace, nebo poplatky za tyto služby.

Tak nečekejte, až slunce zapadne nad vaší příležitostí a kontaktujte nás už dnes a nastartujte cestu k ušetřeným nákladům a udržitelné budoucnosti!

Zaslat nezávaznou poptávku