Fotovoltaika, která vám přinese soběstačnost

Zapomeňte na obavy z neustále rostoucích cen elektrické energie. S vlastní fotovoltaickou elektrárnou si budete energii vyrábět sami, získáte nezávislost a snadno ušetříte i víc než 75 000 Kč ročně!

Proč se vám fotovoltaická elektrárna AKIRESOLAR vyplatí?

Naše běžná fotovoltaická elektrárna za rok vyrobí 8,4 MWh . Tuto energii tedy nemusíte odebírat od dodavatelů. A při ceně 9 000 Kč za 1 MWh ušetříte 75 600 Kč ročně.

Nemusíte se bát výpadků energie. Naše fotovoltaické systémy ukládají nespotřebovanou energii do baterií. Při výpadku elektřiny tak máte stále dost energie pro lednici, sporák, počítač i další spotřebiče.

Snížíte ekologické dopady. Při výrobě 1 MWh v elektrárně na fosilní paliva vznikne 1 170 kg CO2. Když ročně vyrobíte 8,4 MWh ze sluneční energie, snížíte množství CO2 v ovzduší o cca 9 800 kg.

Využijete dotaci z programu Nová zelená úsporám. Skoro polovinu z pořizovací ceny fotovoltaické elektrárny vám tak vrátí stát. S vyřízením všech potřebných formalit vám navíc rádi pomůžeme.

Komu se fotovoltaika vyplatí?

Fotovoltaická elektrárna je ideální pro každého, kdo má vlastní dům a chce snížit výdaje za elektřinu. Díky státním dotacím a roční úspoře přes 75 000 Kč se vám náklady na pořízení fotovoltaiky vrátí do 5 let .

Jak fotovoltaika funguje?

Princip fotovoltaické elektrárny AKIRESOLAR je jednoduchý. Na střechu vám nainstalujeme fotovoltaické panely a zároveň vám doma namontujeme baterii, do které se ukládá přebytečná elektřina. I při výpadku dodávek elektrického proudu tak máte dost energie pro své spotřebiče.

Zároveň solární energii využíváte k běžnému provozu domácnosti. Systém přitom dodává elektřinu do jednotlivých fází asymetricky – rozděluje tak elektrický proud mezi vaše zařízení podle toho, kde je právě potřeba víc energie.

Jak postupovat?

Rádi připravíme projekt na míru vám a vašemu domu. Jednoduše nám napište nebo zavolejte na číslo +420 777 640 808.

Abychom mohli přichystat co nejvhodnější návrh, budeme potřebovat informace o vaší domácnosti a používaných spotřebičích. Díky tomu přesně určíme vaši spotřebu. A najdeme pro vás to nejvýhodnější řešení.

Proč vám fotovoltaika od AKIRE pomůže?

V AKIRE používáme fotovoltaické elektrárny společnosti Solax, která je absolutní technologickou špičkou v tomto oboru. Protože jsou všechny součásti od jednoho výrobce, výborně spolu komunikují. Nemusíte se tak bát ztrát a nedostatků, které hrozí u kombinace různých komponent.

Tento systém navíc nabízí nejvyšší účinnost na trhu – 97,8 %. A dokonce až 99 % s MMPT měničem.

Díky asymetrické dodávce energie do jednotlivých fází dokáže fotovoltaická elektrárna rozdělit proud mezi jednotlivé fáze podle toho, jaké je jejich zatížení. Na situaci přitom reaguje okamžitě.

Životnost baterií je až 8 000 nabíjecích cyklů a výrobce na ně poskytuje 10letou záruku. Máte tak jistotu, že se vám náklady na pořízení fotovoltaické elektrárny brzy vrátí.

Další parametry fotovoltaických elektráren AKIRE

  • Fotovoltaické elektrárny od společnosti SOLAX, které využíváme, nabízejí nejnižší vlastní spotřebu v pohotovostním režimu. A to méně než 3W.
  • K plnému nabití baterie stačí už 1 hodina.
  • Vše můžete sledovat a ovládat pomocí mobilní aplikace. Máte tak přehled například o aktuálním nabití baterie.
  • Systém odolává dešti, mrazu i horku – můžete ho umístit i ven.
  • Systém můžete doplnit o nabíjecí stanici pro elektromobil.
  • Špičkový design oceněný cenou Red Dot Award.

Využijte tyto výhody i vy! A získejte systém, který vám pomůže ušetřit víc než 75 000 Kč ročně, můžete se na něj spolehnout řadu let, a navíc ho můžete ovládat i z mobilu.