O nás

Pomáháme vám snížit výdaje na energii

Láska k moderním technologiím a zájem o obnovitelné zdroje energie. Tyto dvě věci jsou pro nás v životě zásadní. A proto jsme se je před několika lety rozhodli spojit v jedné firmě.

V české firmě, která by prostřednictvím moderních technologií pomohla klientům snížit náklady na energii. A zároveň by díky využití obnovitelných zdrojů nezatěžovala přírodu.

Právě proto vzniklo AKIRE.

Vlastní elektřina i ohřev vody

Klientům nabízíme dva hlavní produkty. Prvním z nich je náš vlastní, patentovaný a hlavně vysoce účinný rekuperační systém AKIRETHERM.

Využívá energii z odpadních vod rodinných a bytových domů, hotelů i průmyslových objektů a snižuje energetickou náročnost budovy o 38 %. A protože systém nepotřebuje elektrickou energii, je maximálně ekonomický i ekologický.

Firmám a domácnostem navíc zajišťujeme energetickou soběstačnost pomocí fotovoltaických elektráren AKIRE. Využíváme přitom špičkové výrobky značky Solax, které zaručují nejvyšší účinnost na trhu.

Naši klienti tak jednoduše sníží své výdaje za elektřinu a díky bateriovému úložišti jsou připraveni i na výpadky proudu.

A protože jsou naše produkty v seznamu výrobků a technologií dotačního programu Nová zelená úsporám, získáte na ně příspěvek od státu.

Spolupráce s námi se vám prostě vyplatí!