Vlastní konstrukce na solární panely

Rozhodnutí pro vlastní konstrukci na upevnění fotovoltaických (FVE) panelů na rovné střechy bylo způsobeno několika důležitými faktory a problémy, kterým jsme čelili při hledání ideálního řešení. Představovalo to náročnou výzvu, ale díky úzké spolupráci se společností KOVOSREAL jsme dokázali vyvinout a realizovat kompletní řešení, které nám umožnilo modifikovat konstrukci podle různých velikostí panelů a specifických potřeb jednotlivých instalací.

Náš první zásadní problém byl spojen s dodávkou standardních konstrukcí pro fotovoltaiku na rovné střechy. Na trhu jsme buď nemohli nalézt dostatečně flexibilní a kvalitní řešení, které by plně vyhovovalo našim požadavkům a specifickým podmínkám každého projektu, nebo byly dodací lhůty extrémně dlouhé. Toto nás vedlo k rozhodnutí vytvořit vlastní konstrukci.

Ve spolupráci s KOVOSREAL jsme přistoupili k tvorbě nového a inovativního konceptu, který by byl přizpůsobitelný a modifikovatelný na míru každému projektu. Výsledkem bylo komplexní a robustní řešení, které bylo důkladně testováno a ověřeno statickým posudkem. Tímto posudkem jsme získali potřebná povolení pro používání naší konstrukce v oblastech s náročnými sněhovými podmínkami I. a II. kategorie.

Dalším klíčovým krokem byla certifikace naší konstrukce. Tím jsme zajistili, že náš výrobek splňuje vysoké kvalitativní normy a poskytuje zákazníkům spolehlivé a bezpečné řešení pro jejich solární systémy na rovných střechách.

Věděli jsme, že naše řešení musí být jednoduché a efektivní, a tak jsme navrhli montážní postup, který je výjimečný svou jednoduchostí podobně, jako známý švédský nábytkářský řetězec. To znamená, že naše konstrukce umožňuje snadnou a rychlou montáž bez zbytečně složitých procesů, což šetří čas a zjednodušuje celou instalaci.

Každá instalace fotovoltaiky na rovné střeše je jedinečná a vyžaduje individuální návrh a přizpůsobení. Z toho důvodu jsme si byli vědomi, že doba dodání je závislá na komplexnosti a specifikacích každého projektu. Přesto se vždy snažíme co nejrychleji reagovat na požadavky zákazníků a zajistit dodávku do 3 týdnů od objednání.

Náš cíl do budoucna je neustále zdokonalovat náš systém a mít všechny potřebné komponenty skladem. Díky tomu budeme schopni kombinovat sestavy již připravených prvků a dokážeme zkrátit dobu dodání na maximálně týden. Tímto způsobem budeme schopni ještě lépe uspokojovat potřeby našich zákazníků a podporovat využívání obnovitelných zdrojů energie prostřednictvím fotovoltaických systémů na rovných střechách.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat buď mailem, nebo vyplněním formuláře.