FAQ

Co je to typový projekt rodinného domu?

Typový projekt je maximálně detailně a kvalitně zpracovaná dokumentace, obsahující zejména - projekt architektury a statiky, požární zprávu, projekty řemesel tj. elektroinstalace, zdravotechniky a vytápění, stavební a architektonické řešení, technickou zprávu s popisem členění domu a využitím jednotlivých místností, technické ukazatele (rozměry, plochy), technické řešení všech konstrukcí, technickou specifikaci materiálů, řešení stropní konstrukce, schodiště a střechy, izolace – proti vodě, tepelné, zvukové a radonové, specifikaci dřevěných prvků.

Zkrátka jde zjednodušeně o detailní návod, jak snadno, rychle a hlavně kvalitně vyřídit vše včetně nezbytné administrativy, nákupu materiálu, výběru stavební firmy, či při jednání s bankou.

Proč si mám vybrat G SERVIS a ne soukromého projektanta?

Projekt od nás je již ve standardním provedení a zpracovaný do nejmenších detailů, podobně jako tzv. prováděcí projekt. Naší kvalitě zpracování nemůže soukromník za srovnatelnou cenu konkurovat. Detailní zpracování a pět paré (stejnopisů) usnadňuje zejména administrativu, ale i nákup materiálu, vyřízení financování a stavbu samotnou.

Naši projektanti pravidelně procházejí nejen školením postupů a legislativy, ale i přímo u výrobců technologií a materiálů. V našich projektech tak naleznete to nejmodernější, nejbezpečnější a nejaktuálnější, co je na trhu k mání. Další výhoda spolupráce s velkým a spolehlivým partnerem je, že s námi můžete využít výrazné slevy na navazující služby, materiál a práce. Vyberte si z našich prověřených partnerů.

Co potřebuji k výběru domu?

Hlavní věci, ve kterých je potřeba mít jasno, jsou: místní regulativa, rozpočet, požadované dispozice, konstrukční systém a požadovaný způsob vytápění. Dále je třeba ujasnit si, zda budete dům realizovat na klíč, nebo svépomocí, a v neposlední řadě samozřejmě způsob financování.